rr8AbwFYENZRTPnhr_uy_pgdxb4qmVR7odnqSXyxBVE

Dideli tikslai nėra pasiekiami per vieną dieną!

Todėl tam yra būtinas stiprus užsispyrimas ir didžiulis noras. Tuomet viskas tampa įmanoma! Pradėkime svorio metimo programą jau šiandien.

Dideli tikslai nėra pasiekiami per vieną dieną

Todėl tam yra būtinas stiprus užsispyrimas ir didžiulis noras. Tuomet viskas tampa įmanoma! Pradėkime svorio metimo programą jau šiandien.

Mes labai dažnai abejojame ir nepasitikime savimi

Mus riboja tik mūsų pačių baimės. Nereikia bijoti, nes su jomis galima susidraugauti ir sulieknėti sveikai. Pradėkime šį kelią mažais žingsniais, išmokime mylėti save ir sveikai maitintis. Jūs stebėdami savo svorio metimą ir pasiekimus matysime kaip keičiasi jūsų kūnas, mąstymas ir įpročiai.

Neatidėliokite rytojui

Pradėkime rūpintis savimi jau šiandien.
Mano ilgametė darbo patirtis, nuo 2005 metų, rodo, kad galima pasiekti puikių rezultatų laikantis nurodytų rekomendacijų. Esu baigusi VPU studijų kryptį ir įgijus vertingų žinių, suteiktos kvalifikacijos kaip psichologinių ir didaktinių žinių perteikimo būdais, sėkmingai išklausyti dietologijos paskaitų ciklai taip pat mokymasis apie vaikams kylančias sveikatos problemas dėl šių dienų mitybos.
Šiandien džiaugiuosi galėdama padėti, patarti bei palaikyti žmones, siekiančius savo užsibrėžtų tikslų. Dirbu pagal savo sukurtą metodiką. Esu pasiruošusi dalintis savo patirtimi ir žiniomis apie sveika mitybą, motyvuoti drąsiai žengti tikslo link, yra galimybė sudaryti individualų sveikos mitybos valgiaraštį įvairaus amžiaus žmonėms. Paruošiu mitybos planą Jūsų norimam tikslui pasiekti ir konsultuosiu visais su sveika mityba susijusiais klausimais.